Про нас

Здрастуйте друзі, однодумці, шановні мисливці, єгеря. лісники!

Ми хочемо коротко розповісти про нас. Huntsman – інтернет магазин, який сфокусований на підборі та продажу тільки потрібних речей в арсеналі мисливців, єгерів, лісової охорони. Використовуючи свій практичний досвід у мисливській сфері, ми професійно зможемо проконсультувати і допомогти підібрати найкращі продукти для наших покупців.

Чим будемо корисні для єгеря, мисливствознавця:

Фотопастка – досить новий інструмент автономної фото фіксації того, що відбувається. За допомогою цього інструменту Ви непомітно зможете фіксувати те, що відбувається в лісі, біля ставка, на дачі або інших об’єктах, що охороняються. Фотопастка представлені у нас такими брендами як Suntek, Wildgame Innovation. Умовно їх можна розділити на два види – фототоловушка з можливістю передачі даних по MMS або електронною поштою, і без можливості передачі.

Наприклад, фотоловушка Suntek представлена ​​більше двадцяти моделями з можливістю передачі даних протягом однієї хвилини. Як це важливо для єгера або лісника оперативно реагувати на те, що відбувається в лісі! Фотопастка Suntek обладнана модулями передачі даних по 2G, 3G, 4G. Залежно від місцевості використання та характеру використання (полювання, охорона) ми зможемо дати комплексне рішення «під ключ», де все вже буде налаштовано та передавати дані. Також проконсультуємо з установки камер, де правильно поставити і в якому ракурсі. Кожна куплена фотоловушка Suntek   є незамінним надійним помічником, повірте – ця річ не буде припадати пилом у Вас у столі.

Чим ми будемо корисні для мисливців:

– наш досвід полювання становить понад п’ятнадцять років. Ми відтестували майже всі приманки в качиному полюванні, що є на світовому ринку. З легкістю допоможемо підібрати чучела для полювання, виходячи з Ваших умов проведення цього заняття. Потрібні чучала качок на початок сезону, або на пізній сезон (переліт) – з радістю проконсультуємо за всіма наявними брендами! Лише світові бренди! У нас можна чучела для полювання купити таких іменитих виробників як Avian-X, Dakota Decoy, GHG Avery, Cabelas, Flextone і інші.

– Підібрати манок на качку, або манок на гусака – з легкістю проконсультуємо в цій не простій для новачка темі! Відтестувавши такі бренди Buck Gardner, Duck Comander, Flextone, RNT, Echo на практиці, і проаналізувавши Ваші умови полювання – зробимо 100% робочий підбір. У випадку, якщо манок на качку купити в нашому магазині – здійснюємо практичну підтримку порадами, спостереженнями, досвідом. Манок на гусака у нас представлений тільки звучанням «наших» птахів (Гусь білолобий, гусак гуменник). Не варто переживати, якщо манок на гусака купити що маніння виявиться американської казарки або снігового гусака.

– Особливу увагу при качиних полюваннях заслуговує махокрил. Створити рух у зграї – це завдання даної приманки! По досвіду можемо сказати, що махокрил дає незаперечну перевагу при будь-яких полюваннях на качку, гусака – чи то осіннє, весняне полювання, чи полювання із засідки, чи ранкове. Вечірня зірка. Щоб визначитися який махокрил купити потрібно розуміти які умови полювання у Вас будуть, і тут ми з радістю допоможемо підібрати потрібну річ. Наші полиці представлені такими брендами махокрилів як MOJO OUTDOORS, Lucky Duck. В наявності завжди є електронні і вітрові варіанти. Будьте впевнені якщо махокрил купити – Ваші шанси на успішне полювання значно збільшаться.

– Досить поширене останнім часом – полювання на голуба. У нашій країні її можна розділити на полювання на вяхиря і полювання на горлицю. Використовуючи черепашки вяхеря Ви створюєте імітацію годівлі зграї. Черепашки голуба – прекрасна, легка, незамінна приманка при полюванні на голуба.

– Підібрати камуфляж, скрадок, як правильно розміститися на полюванні, що і де використовувати – на ці і інші питання ми якісно проконсультуємо.

Будемо раді бачити Ваші звернення! Ні пуху ні пера…!